Na początku października, w dniu wspomnienia jednej z moich ulubionych świętych – św. Faustyny, na stronie fb Magdy Urbańskiej (deonowej blogerki i publicystki) pojawił się konkurs.
Organizatorka miała do rozdania 2 egzemplarze rozważań różańcowych ze św. Faustyną. Trzeba było jedynie podzielić się tym, dlaczego to właśnie do mnie miałaby trafić owa publikacja.
Nie myśląc o wygranej napisałam, jak to Faustyna Kowalska w cudowny sposób towarzyszyła mi podczas trzech pobytów w szpitalach (za każdym razem w innym) w czasie porodów. I o dziwo, moja odpowiedź została doceniona, a nawet mocniej zabiło przy niej serce inicjatorki konkursu.
I tak oto trafiła w moje ręce ta niewielka (choć zawierająca wielkie duchowe bogactwo) książeczka „Różaniec ze św. Faustyną”. Jestem wdzięczna, tymbardziej że od baaardzo dawna nic nie wygrałam.
Z tej serii możemy znaleźć także Różaniec ze św. Matką Tersą, ze św. Ritą, z błogosławioną rodzimą Ulmów, czy rozważania różańcowe dla małżeństw oraz jeszcze kilka innych.
Z serca polecam.
Fot. Magdalena Urbańska

